Niezależnie od tego, czy zdjęcia będą tylko dla Ciebie, czy robimy sesję wspólnie z kimś dla  Ciebie ważnym, odpowiednie przygotowanie do niej, to podstawa.
Termin
Przede wszystkim ustalamy termin. Wpiszcie, jaki najbardziej Wam pasuje. W zależności od klimatu zdjęć i pory roku, najlepszy czas na fotografowanie może się różnić.
Jeśli macie w zamiarze wykonanie zdjęć w stylu fashion, zdjęć, które są kontrastowe, wyraziste, mocne, polecam plener w pełnym słońcu lub kiedy do zachodu słońca pozostaje jeszcze sporo czasu.
Dla portretów we dwoje, polecam czas bliżej zachodu słońca, mamy wtedy sporo możliwości oświetleniowych, od światła tzw. Miękkiego, które sprzyja delikatnym portretom oraz ostrego, które możemy wykorzystać do Waszych portretów w stylu modowym.
Miejsce
Nie potrzebujemy egzotycznych lokalizacji, ma nam służyć jedynie za tło. Lokalizację możemy ustalić wspólnie lub możecie zdać się na mnie.
Zdjęcia wykonuje w Koszalinie lub do 15 km od miasta.
Strój
Jeśli chodzi o strój, dobrze, jeśli ubierzecie się w podobnym stylu. Parom proponuję, aby ubrały się tak, jak gdyby szli na swoją pierwszą randkę.
Im bardziej elegancko, tym lepiej, chyba, że styl sesji ma być nieco inny.
Jeśli chodzi o miejsce ewentualnego przebrania się, żaden problem.
Do tego celu służy mały, szybko rozkładany namiot-przebieralnia, który świetnie spełnia swoją rolę nawet w centrum miasta
Styl zdjęć
Przed sesją, wymieniamy się pomysłami, jak ma ona wyglądać, podsyłam Wam garść inspiracji i … działamy

Sesja trwa ok 2h. Wybraną ilość zdjęć otrzymujecie max. Po 14 dniach od sesji.
Submit
Thank you!
Back to Top