A co mi tam, pochwalę się !

Pewnego dnia, zadzwoniła do mnie Iza Rogowska z zapytaniem, czy chciałbym zrobić zdjęcie na okładkę naszego lokalnego magazynu "Prestiż Koszalin".
Z jednej strony bardzo się ucieszyłem ale zaraz przypomniałem sobie, że na tego typu zdjęciach widać każde potknięcie fotografa :-)
Chęć podjęcia wyzwania jednak wygrała i tym sposobem 27 stycznia pojawiliśmy się z Izą w hotelowej restauracji Hudson.

Sesja w restauracji Hudson Koszalin

Iza fotografowała sale i ich detale, ja miałem wykonać sesję Sandrze i Gabrielowi. Od razu wszedłem w tryb "fotograf wizerunkowy" i zaczęliśmy działać.
Jako oświetlenie wykorzystałem softbox 90cm i "czarne plamy " kadru doświetlałem lampkami reporterskimi, które zawsze potrafią zaskoczyć uniwersalnością i mocą.
Przy pierwszych zdjęciach przetestowałem jednocześnie nowe kolorowe filtry (świetne) ale ponieważ chcieliśmy zachować niesamowity, drewniany klimat Hudsona, zrezygnowałem z nich. Ale filtry polecam.
Ekipa zdjęciowa

Stylizacje modelom zapewniła Marta Waluk, makijaż natomiast Karolina Maciejewska. Po każdej z serii zdjęć, gdzieś na chwilę znikali, po czym ustawiali się już w gotowości i nowej odzieży - wszystko szybko, gładko i bardzo profesjonalnie.
Wszystkie zdjęcia wyświetlane były od razu na laptopie (ehhhh, słaba matryca, grrr) ale mimo wszystko, sprawdził się jako szybki podgląd, dzięki któremu szybko wybieraliśmy najlepsze zdjęcia i czas obróbki został dzięki temu znacznie skrócony (działaliśmy tego dnia pod presją czasu)
Sesja skończyła się w momencie kiedy nabrałem moich najwyższych obrotów i pozostało uczucie niedosytu ;-)
Z tak dobrą ekipą, zdjęcia powstawały jedno za drugim i każde lepsze niż poprzednie ;-)
Podsumowując, współpraca z profesjonalistami jest szybka i bardzo satysfakcjonująca oraz inspirująca.
Zerknijcie na inne propozycje okładkowe. Którą byście wybrali ?
Back to Top