Robimy sesję z Arkiem Demidowiczem ! - słysząc to bardzo się ucieszyłem i od razu w głowie zaczęły tworzyć się kadry.
Mieliśmy bowiem już okazję wcześniej współpracować podczas jego pierwszej sesji wizerunkowej w siłowni Amadeus w Koszalinie.
orlowskimoda-amadeus-koszalin-krotosky
Współpraca zarówno w koszalińskim salonem Volskwagena jak i z Arkiem jest bardzo konkretna ale i profesjonalna.
Już po chwili oswojenia się z plenerem zaczęliśmy działać.
Jakby specjalnie na sesję chmury się rozeszły i pokazało się wrześniowe słońce, które mówiąc szczerze spowodowało, że musieliśmy pozmieniać kilka rzeczy, takie jak np. sposób ustawienia się modeli (VW Touarega i Arka), ustawienia lampy błyskowej.
orlowskimoda-amadeus-koszalin-krotosky-2
Sesja nie powstała by bez pomocy Izy Rogowskiej, której sama obecność na każdej z naszych sesji wprowadza dużo pozytywnej energii i spokoju, ale również miała swoje pomysły, które przeobrażały się w końcowy efekt. Dziękuję ! :-)
orlowskimoda-amadeus-koszalin-krotosky-3
Co do bohaterów sesji, Arkadiusz Demidowicz to Mistrz Europy w kulturystyce w kategorii WPF oraz Wicemistrz Świata w kategorii WBBF-WFF 2017
Towarzyszył mu nowy SUV - Volkswagen Touareg - Przepełniony elektroniką i najnowocześniejszymi systemami, takimi jak np. system Innovision, automatyczna, dwusprzęgłowa skrzynia biegów, a to wszystko napędzane 3-litrowym silnikiem o mocy 340 KM !
orlowskimoda-amadeus-koszalin-krotosky-4
orlowskimoda-amadeus-koszalin-krotosky-5
Co do parametrów technicznych zdjęć, zdjęć powyżej, wszystkie zostały doświetlone "gołą" lampą błyskową, część zdjęć robiona pod światło.
Sesja wykonana najprostszymi możliwymi technikami, jednak z zamiarem wykonania jak najbardziej zbliżonych zdjęć do tych, jakie pojawiły się w mojej głowie - podobają się Wam ? :-)
Przy okazji odwiedźcie stronę Arka  oraz Volkswagena
orlowskimoda-amadeus-koszalin-krotosky-6
Back to Top